تسمه

تسمه

تسمه

اگر بخواهیم به صورت تخصصی به تعریف تسمه بپردازیم می توان اینگونه تعریف نمود که تسمه یک حلقه از ماده ی انعطاف پذیری است که قادر است برای انتقال انرژی و ایجاد پیوند مکانیکی بین دو یا چند شفت به کار گرفته شود. تسمه ها به دور پولی ها پیچیده و حلقه می زنند.

دو حالت در یک سامانه ممکن است وجود داشته باشد: یکی اینکه ممکن است هر دو پولی که تسمه به دور آن ها پیچیده شده و حلقه زده است در یک جهت گردش کنند یا در حالت دوم ممکن است تسمه به صورت ضربدری قرار گرفته شود تا جهت آن ها مخالف گردد.

تسمه ها انواع بسیار گوناگونی دارد که از شناخته ترین آن ها می توان به انواع تسمه های ماشینی، تسمه های صنعتی ، تسمه های نوار نقاله و … اشاره نمود.

برای روشن شدن تعریف تخصصی تسمه شاید مثال تسمه نقاله بسیار به جا باشد: این تسمه به عنوان عامل حرکت بین دو نقطه استفاده می شود.

اندازه گیری تسمه با استفاده از یکاهای میلی متر و اینچ انجام می شود. ملاک های اندازه گیری نیز متفاوت است. در تسمه های میلی متری قطر خارجی اندازه گیری می شود و در تسمه های اینچی قطر داخلی مدنظر قرار می گیرد.

با توجه به تعریف های فوق و اهمیت بسیار زیاد تسمه در دستگاه های امروز فروشگاه صنعتی تسمه پارسا بر آن شد تا از طریق همکاری مستقیم با برندهای اصلی نظیر رایکالتون / رایکاآلتون / Raykalton ، رولندز / ROULUNDS ، هانچانگ / HANCHANG ، کنتی / کنتیننتال / Continental ، هاچینسون HUTCHINSON ، یانگ سان و … که همگی نام هایی شناخته شده و مطرح در سطح جهان و ایران است، بکوشد تا اطمینان و رضایت خاطر را برای مشتریان عزیز به ارمغان آورد.

فروشگاه صنعتی تسمه پارسا اعلام می دارد با استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود، پاسخگوی کلیه ی نیازهای شما مشتریان عزیز در زمینه انواع تسمه های درخواستی و کلیه ی اقلام صنعتی شما باشد.

این فروشگاه انواع تسمه های ماشینی، تسمه تایم / تسمه تایمینگ، تسمه دینام یا تسمه کمپرسور (تسمه شیاری) ، تسمه پروانه یا تسمه دنده ای با برندهای رایکالتون / رایکاآلتون / Raykalton ، رولندز / ROULUNDS ، هانچانگ / HANCHANG ، کنتی / کنتیننتال / Continental ، هاچینسون HUTCHINSON ، یانگ سان و … را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت تامین می نماید.

از اینکه فروشگاه صنعتی تسمه پارسا را انتخاب می نمایید سپاسگذاریم.

اعتماد تک تک شما را ارج می نهیم.